MAX6314US28D4+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US28D4+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6314US28D4+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6314US28D4+T.pdf2.MAX6314US28D4+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6314US28D4+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6314US28D4+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42620 pcs Duomenų lapas 1.MAX6314US28D4+T.pdf2.MAX6314US28D4+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 1.12 s Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Bidirectional Kiti vardai MAX6314US28D4+
MAX6314US28D4+TTR
MAX6314US28D4+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1