MAX6314US28D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US28D2-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6314US28D2-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6314US28D2-T.pdf2.MAX6314US28D2-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6314US28D2-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6314US28D2-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4364 pcs Duomenų lapas 1.MAX6314US28D2-T.pdf2.MAX6314US28D2-T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Bidirectional Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)