MAX6314US28D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US28D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6314US28D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6314US28D3+T.pdf2.MAX6314US28D3+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6314US28D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6314US28D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC RESET CIRCUIT 2.80V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4626 pcs Duomenų lapas 1.MAX6314US28D3+T.pdf2.MAX6314US28D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Bidirectional Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C