MAX22502EATC+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX22502EATC+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC TXRX RS485/422 ESD 12TDFN
Duomenų lapai: MAX22502EATC+T.pdf
  • Pranešimas
MAX22502EATC+T specifikacijos
Dalies numeris MAX22502EATC+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 24146 pcs Duomenų lapas MAX22502EATC+T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Įveskite Transceiver
Tiekėjo prietaisų paketas 12-TDFN-EP (3x3) Serija -
Imtuvo histerezė 250mV Protokolas RS422, RS485
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 12-WFDFN Exposed Pad
Kiti vardai MAX22502EATC+T-ND
MAX22502EATC+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C