MAX22500EATB+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX22500EATB+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC TXRX RS485/422 ESD TDFN10
Duomenų lapai: MAX22500EATB+T.pdf
  • Pranešimas
MAX22500EATB+T specifikacijos
Dalies numeris MAX22500EATB+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 27521 pcs Duomenų lapas MAX22500EATB+T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Įveskite Transceiver
Tiekėjo prietaisų paketas 10-TDFN (3x3) Serija -
Imtuvo histerezė 250mV Protokolas RS422, RS485
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-WDFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Vairuotojų / imtuvų skaičius 1/1