MAX22501EATA+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX22501EATA+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX22501EATA+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC TXRX RS485/422 ESD TDFN8
Duomenų lapai: MAX22501EATA+T.pdf
  • Pranešimas
MAX22501EATA+T specifikacijos
Dalies numeris MAX22501EATA+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 42412 pcs Duomenų lapas MAX22501EATA+T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Įveskite Transceiver
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TDFN (3x3) Serija -
Imtuvo histerezė 250mV Protokolas RS422, RS485
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Vairuotojų / imtuvų skaičius 1/1