MAX1837ETT33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1837ETT33+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1837ETT33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 0.25A 6TDFN
Duomenų lapai: 1.MAX1837ETT33+T.pdf2.MAX1837ETT33+T.pdf3.MAX1837ETT33+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1837ETT33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1837ETT33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 0.25A 6TDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46157 pcs Duomenų lapas 1.MAX1837ETT33+T.pdf2.MAX1837ETT33+T.pdf3.MAX1837ETT33+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 24V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TDFN-EP (3x3) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX1837ETT33+T-ND
MAX1837ETT33+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas -
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 250mA 6-WDFN Exposed Pad Dabartinis - rezultatas 250mA
Bazinės dalies numeris MAX1837
Susiję produktai
MAX1837EUT33#TG16
MAX1837EUT33#TG16
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BUCK 3.3V 0.25A SOT23-6
Sandelyje: 4363 pcs
parsisiųsti: MAX1837EUT33#TG16.pdf
RFQ
MAX1836EUT50#TG40
MAX1836EUT50#TG40
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BUCK 5V 125MA SOT23-6