MAX1836EUT33#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1836EUT33#TG16
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT23-6
Duomenų lapai: 1.MAX1836EUT33#TG16.pdf2.MAX1836EUT33#TG16.pdf3.MAX1836EUT33#TG16.pdf
  • Pranešimas
MAX1836EUT33#TG16 specifikacijos
Dalies numeris MAX1836EUT33#TG16 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - paleidimas Buck Įtampa - išėjimas (maks.) 3.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 24V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 4.5V
Įtampa - suskirstymas SOT-23-6 Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Regulatorinė topologija 125mA
Polarizacija SOT-23-6 Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija 1 Išvestis Step-Down
Kiti vardai MAX1836EUT33#TG16-ND
MAX1836EUT33#TG16TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
DAC skaičius - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MAX1836EUT33#TG16
Išplėstas aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 125mA SOT-23-6 apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT23-6
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa Positive Laikrodžio sinchronizavimas No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX1835EUT#TG16
MAX1835EUT#TG16
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BST 3.3V 0.15A SYNC SOT23
Sandelyje: 5019 pcs
parsisiųsti: MAX1835EUT#TG16.pdf
RFQ
MAX1835EUT#G16
MAX1835EUT#G16
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR SOT23
Sandelyje: 4510 pcs
parsisiųsti: MAX1835EUT#G16.pdf
RFQ
MAX1836EUT+T
MAX1836EUT+T
apibūdinimas: IC REG BUCK ADJ 125MA SOT23-
parsisiųsti: MAX1836EUT+T.pdf
MAX1836EUT50#TG40
MAX1836EUT50#TG40
apibūdinimas: IC REG BUCK 5V 125MA SOT23-6