MAX1837EUT33#TG16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1837EUT33#TG16
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 3.3V 0.25A SOT23-6
Duomenų lapai: 1.MAX1837EUT33#TG16.pdf2.MAX1837EUT33#TG16.pdf3.MAX1837EUT33#TG16.pdf
  • Pranešimas
MAX1837EUT33#TG16 specifikacijos
Dalies numeris MAX1837EUT33#TG16 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 3.3V 0.25A SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 24V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas - Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 250mA SOT-23-6
Dabartinis - rezultatas 250mA Bazinės dalies numeris MAX1837
Susiję produktai
MAX1836EUT50#TG40
MAX1836EUT50#TG40
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BUCK 5V 125MA SOT23-6