MAX1836EUT33#G16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1836EUT33#G16
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR SOT23
Duomenų lapai: MAX1836EUT33#G16.pdf
  • Pranešimas
MAX1836EUT33#G16 specifikacijos
Dalies numeris MAX1836EUT33#G16 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5833 pcs Duomenų lapas MAX1836EUT33#G16.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susiję produktai
MAX1836EUT50#TG16
MAX1836EUT50#TG16
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG BUCK 5V 125MA SOT23-6
Sandelyje: 43001 pcs
parsisiųsti: MAX1836EUT50#TG16.pdf
RFQ
MAX1836EUT50+T
MAX1836EUT50+T
Gamintojai: Maxim Integrated
Sandelyje: 42910 pcs
parsisiųsti: MAX1836EUT50+T.pdf
RFQ
MAX1836EUT33+T
MAX1836EUT33+T
apibūdinimas: IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT23-6