GS15B-1P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15B-1P1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GS15B-1P1J
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Duomenų lapai: GS15B-1P1J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
GS15B-1P1J specifikacijos
Dalies numeris GS15B-1P1J Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6869 pcs Duomenų lapas GS15B-1P1J.pdf
Įtampa - išvestis 5V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) Serija GS15B (15W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 12W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Kiti vardai 1866-1860
GS15B-1P1J-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C8
Forma Desktop (Class II) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 5V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.4A
Laido ilgis 47.2" (1.20m) Patvirtinimai CE, cULus, GS