GS15B-0P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15B-0P1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GS15B-0P1J
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 3.3V 7.2W
Duomenų lapai: GS15B-0P1J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
GS15B-0P1J specifikacijos
Dalies numeris GS15B-0P1J Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 3.3V 7.2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5609 pcs Duomenų lapas GS15B-0P1J.pdf
Įtampa - išvestis 3.3V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys - Serija GS15B (15W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 7.2W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Kiti vardai 1866-1858
GS15B-0P1J-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis - Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas - Išsamus aprašymas 3.3V 7.2W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.18A Laido ilgis -