GS15B-8P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15B-8P1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GS15B-8P1J
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 15W
Duomenų lapai: GS15B-8P1J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
90 pcs
  • Pranešimas
GS15B-8P1J specifikacijos
Dalies numeris GS15B-8P1J Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5582 pcs Duomenų lapas GS15B-8P1J.pdf
Įtampa - išvestis 48V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) Serija GS15B (15W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 15W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 75mW (Max)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C8
Forma Desktop (Class II) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 48V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 310mA
Laido ilgis 70.9" (1.80m) Patvirtinimai CE, cULus, GS