SN74LVCH16541ADGVR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74LVCH16541ADGVR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TVSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74LVCH16541ADGVR specifikacijos
Dalies numeris SN74LVCH16541ADGVR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TVSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91002 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TVSOP
Serija 74LVCH Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas 3-State