SN74LVCH16540ADGVR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74LVCH16540ADGVR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74LVCH16540ADGVR specifikacijos
Dalies numeris SN74LVCH16540ADGVR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4372 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TVSOP
Serija 74LVCH Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 296-8592-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Buffer, Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74LVCH16540