SN74LVCH16541ADGGR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN74LVCH16541ADGGR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SN74LVCH16541ADGGR specifikacijos
Dalies numeris SN74LVCH16541ADGGR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91097 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TSSOP
Serija 74LVCH Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 296-8594-2
74LVCH16541ADGGRG4
74LVCH16541ADGGRG4-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Logikos tipas Buffer, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Non-Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA