SM72295X/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM72295X/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC PHOTO FULL BRIDE DR 28SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SM72295X/NOPB specifikacijos
Dalies numeris SM72295X/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4306 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 7 V, 8 V ~ 14 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Serija SolarMagic™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C