SM72295MA/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM72295MA/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC PHOTO FULL BRIDGE DR 28SOIC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
26 pcs
104 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
SM72295MA/NOPB specifikacijos
Dalies numeris SM72295MA/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 32866 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 7 V, 8 V ~ 14 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Serija SolarMagic™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai SM72295MA
SM72295MA-ND
SM72295MANOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount