SM72295MAE/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM72295MAE/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC PHOTO FULL BRIDGE DR 28SOIC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SM72295MAE/NOPB specifikacijos
Dalies numeris SM72295MAE/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 23441 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 7 V, 8 V ~ 14 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Serija SolarMagic™ Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai *SM72295MAE/NOPB
SM72295MAE/NOPBCT
SM72295MAECT
SM72295MAECT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount