LMZ34202RVQT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ34202RVQT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2.5-7.5V 2A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMZ34202RVQT specifikacijos
Dalies numeris LMZ34202RVQT Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2.5-7.5V 2A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13119 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 2.5 ~ 7.5 V Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 42V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Tiekėjo prietaisų paketas 43-B3QFN (10x10) Dydis / Matmenys 0.39" L x 0.39" W x 0.17" H (10.0mm x 10.0mm x 4.3mm)
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 43-BQFN Module Kiti vardai 296-44384-2
LMZ34202RVQT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 7.5 V 2A 4.5V - 42V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Valdymo funkcijos Enable, Active High