LMZ34002RKGR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ34002RKGR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LMZ34002RKGR specifikacijos
Dalies numeris LMZ34002RKGR Gamintojas N/A
Galimas kiekis 10797 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 -3 ~ -17 V Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 40V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Tiekėjo prietaisų paketas 41-B1QFN (11x9) Dydis / Matmenys 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 41-BQFN Module Kiti vardai 296-44356-2
LMZ34002RKGR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -3 ~ -17 V 2A 4.5V - 40V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Valdymo funkcijos Enable, Active High