LMZ35003RKGR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ35003RKGR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
LMZ35003RKGR specifikacijos
Dalies numeris LMZ35003RKGR Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9550 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 2.5 ~ 15 V Įtampa - įėjimas (min.) 7V
Įtampa - įėjimas (maks.) 50V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Tiekėjo prietaisų paketas 41-B1QFN (11x9) Dydis / Matmenys 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 41-BQFN Module Kiti vardai 296-43647-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, UVLO
Efektyvumas 93% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 2.5A 7V - 50V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Valdymo funkcijos Enable, Active High