LMZ12003TZX-ADJ/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ12003TZX-ADJ/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LMZ12003TZX-ADJ/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMZ12003TZX-ADJ/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17089 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 6 V Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 20V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serija SIMPLE SWITCHER®