LMZ12008TZE/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ12008TZE/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-6V 8A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LMZ12008TZE/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMZ12008TZE/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-6V 8A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7906 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 6 V
Įtampa - įėjimas (min.) 6V Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Įveskite Non-Isolated PoL Module Dydis / Matmenys 0.59" L x 0.59" W x 0.23" H (15.0mm x 15.0mm x 5.9mm)
Serija SIMPLE SWITCHER® Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-PMOD-11, Power Module Kiti vardai 296-48322-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos UVLO
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 8A 6V - 20V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8A Programos ITE (Commercial)