LMZ12003EXTTZE/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ12003EXTTZE/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LMZ12003EXTTZE/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMZ12003EXTTZE/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6121 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 6 V Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 20V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-PMOD-7, Power Module
Kiti vardai LMZ12003EXTTZENOPB Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos UVLO
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 3A 4.5V - 20V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3A Valdymo funkcijos Enable, Active High