LM3674MFX-1.875/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3674MFX-1.875/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM3674MFX-1.875/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3674MFX-1.875/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85261 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.875V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-37577-1 Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 2MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Dabartinis - rezultatas 600mA Bazinės dalies numeris LM3674
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM3676SD-1.5
LM3676SD-1.5
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC 8WSON
Sandelyje: 4191 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM3676SD-1.5/NOPB
LM3676SD-1.5/NOPB
Gamintojai: N/A
Sandelyje: 5414 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM3674MFX-1.875
LM3674MFX-1.875
apibūdinimas: IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23