LM3674MFX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3674MFX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3674MFX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3674MFX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111873 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-38117-2
LM3674MFX-1.8/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 2MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Dabartinis - rezultatas 600mA Bazinės dalies numeris LM3674