LM3674MFX-1.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM3674MFX-1.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM3674MFX-1.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM3674MFX-1.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108884 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 2MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Dabartinis - rezultatas 600mA