ADC12H034CIMSAX/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC12H034CIMSAX/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas ADC 12BIT W/S&H +SIGN 24-SSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ADC12H034CIMSAX/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC12H034CIMSAX/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6024 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 5V Įtampa - tiekimas, analoginis 5V
Tiekėjo prietaisų paketas 24-SSOP Serija -
Atrankos norma (per sekundę) - Nuorodos tipas External
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Kiti vardai ADC12H034CIMSAX
ADC12H034CIMSAX-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 2, 4
Bitų skaičius 12 A / D keitiklių skaičius 1