ADC12EU050CIPLQ/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC12EU050CIPLQ/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC ADC 12BIT 8CH 50MSPS 68VQFN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 985 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
ADC12EU050CIPLQ/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC12EU050CIPLQ/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 985 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 1.16 V ~ 1.89 V Įtampa - tiekimas, analoginis 1.16 V ~ 1.26 V
Tiekėjo prietaisų paketas 68-VQFN (10x10) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 45M Nuorodos tipas External, Internal
Santykis - S / H: ADC - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 68-VFQFN Exposed Pad Kiti vardai ADC12EU050CIPLQ
ADC12EU050CIPLQ-ND
ADC12EU050CIPLQNOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 1
Bitų skaičius 12 A / D keitiklių skaičius 1