ADC12J1600NKET
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC12J1600NKET
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas 12 BIT ADC 1600MSPS 68VQFN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 147 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 147 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
ADC12J1600NKET specifikacijos
Dalies numeris ADC12J1600NKET Gamintojas N/A
Galimas kiekis 147 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 1.14 V ~ 1.26 V Įtampa - tiekimas, analoginis 1.14 V ~ 1.26 V, 1.8 V ~ 2 V
Tiekėjo prietaisų paketas 68-VQFN (10x10) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 1.6G Nuorodos tipas Internal
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 68-VFQFN Exposed Pad Kiti vardai 296-38468-2
ADC12J1600NKET-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 1
Bitų skaičius 12 A / D keitiklių skaičius 1