84-CBSF-2.5X2.5X0.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 84-CBSF-2.5X2.5X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 84-CBSF-2.5X2.5X0.8--84S143--CIR
Duomenų lapai: 84-CBSF-2.5X2.5X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
84-CBSF-2.5X2.5X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 84-CBSF-2.5X2.5X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 84-CBSF-2.5X2.5X0.8--84S143--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4770 pcs Duomenų lapas 84-CBSF-2.5X2.5X0.8.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole