84-CBSF-2.25X3.0X1.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 84-CBSF-2.25X3.0X1.0
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 84-CBSF-2.25X3.0X1.0--84S39--CIR
Duomenų lapai: 84-CBSF-2.25X3.0X1.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
84-CBSF-2.25X3.0X1.0 specifikacijos
Dalies numeris 84-CBSF-2.25X3.0X1.0 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 84-CBSF-2.25X3.0X1.0--84S39--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4064 pcs Duomenų lapas 84-CBSF-2.25X3.0X1.0.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 1.000" (25.40mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole