84-CBSF-2.0X3.5X0.93
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 84-CBSF-2.0X3.5X0.93
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 84-CBSF-2.0X3.5X0.93--84S157--CI
Duomenų lapai: 84-CBSF-2.0X3.5X0.93.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
84-CBSF-2.0X3.5X0.93 specifikacijos
Dalies numeris 84-CBSF-2.0X3.5X0.93 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 84-CBSF-2.0X3.5X0.93--84S157--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5382 pcs Duomenų lapas 84-CBSF-2.0X3.5X0.93.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.930" (23.62mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole