53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5--53S273--C
Duomenų lapai: 53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5--53S273--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3598 pcs Duomenų lapas 53-CBSFSV-1.5X6.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 6.500" (165.10mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole