53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5--53S333-
Duomenų lapai: 53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5--53S333- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4528 pcs Duomenų lapas 53-CBSFSV-1.25X1.75X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.250" (31.75mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.750" (44.45mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole