53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55--53S234
Duomenų lapai: 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55--53S234 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3366 pcs Duomenų lapas 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55.pdf
Plotis - apskritai 1.250" (31.75mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm) Aukštis - apskritai 0.550" (13.97mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole