53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6--53S325--C
Duomenų lapai: 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSFN-2.25X3.5X0.6 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6--53S325--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3129 pcs Duomenų lapas 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.600" (15.24mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole