53-CBSFD-3.5X7.5X0.75
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75--53S294--C
Duomenų lapai: 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSFD-3.5X7.5X0.75 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75--53S294--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2518 pcs Duomenų lapas 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75.pdf
Plotis - apskritai 3.500" (88.90mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 7.500" (190.50mm) Aukštis - apskritai 0.750" (19.05mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole