53-CBSFD-1.5X2.5X0.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8--53S337--CI
Duomenų lapai: 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSFD-1.5X2.5X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8--53S337--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3918 pcs Duomenų lapas 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8.pdf
Plotis - apskritai 1.500" (38.10mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole