52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5--52S152--C
Duomenų lapai: 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
52-CBSADV-2.0X2.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5--52S152--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3780 pcs Duomenų lapas 52-CBSADV-2.0X2.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole