45-CBSF-2.0X3.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 45-CBSF-2.0X3.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 45-CBSF-2.0X3.5X0.4--45S43--CIRC
Duomenų lapai: 45-CBSF-2.0X3.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
45-CBSF-2.0X3.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 45-CBSF-2.0X3.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 45-CBSF-2.0X3.5X0.4--45S43--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5533 pcs Duomenų lapas 45-CBSF-2.0X3.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole