45-CBSF-1.0X2.5X0.41
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 45-CBSF-1.0X2.5X0.41
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 45-CBSF-1.0X2.5X0.41--45S81--CIR
Duomenų lapai: 45-CBSF-1.0X2.5X0.41.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
45-CBSF-1.0X2.5X0.41 specifikacijos
Dalies numeris 45-CBSF-1.0X2.5X0.41 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 45-CBSF-1.0X2.5X0.41--45S81--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4822 pcs Duomenų lapas 45-CBSF-1.0X2.5X0.41.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.410" (10.41mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole