45-CBSF-3.75X4.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 45-CBSF-3.75X4.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 45-CBSF-3.75X4.0X0.4--45S41--CIR
Duomenų lapai: 45-CBSF-3.75X4.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
45-CBSF-3.75X4.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 45-CBSF-3.75X4.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 45-CBSF-3.75X4.0X0.4--45S41--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3785 pcs Duomenų lapas 45-CBSF-3.75X4.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 3.750" (95.25mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole