44-CBSFD-2.5X4.25X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4--44S428--C
Duomenų lapai: 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
44-CBSFD-2.5X4.25X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4--44S428--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3364 pcs Duomenų lapas 44-CBSFD-2.5X4.25X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.250" (107.95mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole