40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.40--KE40S6
Duomenų lapai: 40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.40--KE40S6 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5167 pcs Duomenų lapas 40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija CBS KE
Kiti vardai 40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.40
40KE-CBSFSV-1.0X2.5X0.40-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm)
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
40KE-CBSFSV-2.0X2.0X0.4
40KE-CBSFSV-2.0X2.0X0.4
Gamintojai: Leader Tech Inc.
apibūdinimas: 40KE-CBSFSV-2.0X2.0X0.4--KE40S47
Sandelyje: 4082 pcs
parsisiųsti: 40KE-CBSFSV-2.0X2.0X0.4.pdf
RFQ
40KR85
40KR85
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 40A 415VAC