58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5--58S28--CI
Duomenų lapai: 58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5--58S28--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7406 pcs Duomenų lapas 58-CBSFSV-1.0X3.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 58-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole