40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4--KE40S48
Duomenų lapai: 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4--KE40S48 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4059 pcs Duomenų lapas 40KE-CBSFSV-2.0X4.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija CBS KE
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount