29-CBSF-0.75X0.75X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSF-0.75X0.75X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29-CBSF-0.75X0.75X0.2--29S128--C
Duomenų lapai: 29-CBSF-0.75X0.75X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
29-CBSF-0.75X0.75X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSF-0.75X0.75X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 29-CBSF-0.75X0.75X0.2--29S128--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4998 pcs Duomenų lapas 29-CBSF-0.75X0.75X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 0.750" (19.05mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 0.750" (19.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole