29-CBSF-0.75X1.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSF-0.75X1.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29-CBSF-0.75X1.0X0.20--29S182--C
Duomenų lapai: 29-CBSF-0.75X1.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
29-CBSF-0.75X1.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSF-0.75X1.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 29-CBSF-0.75X1.0X0.20--29S182--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8989 pcs Duomenų lapas 29-CBSF-0.75X1.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 29-CBSF-0.75X1.0X0.20
29-CBSF-0.75X1.0X0.20-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 1.000" (25.40mm)
Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole